technika | litografie |
rozměr | 65 x 50 |
rok | 1971 |
signatura | sign. PD Arman |
stav díla | z cyklu L´intérieur des Choses |
autor | 1928-2005 |
Žehlička (Le Fer a Repasser)
technika | litografie |
rozměr | 65 x 50 |
rok | 1971 |
signatura | sign. PD Arman |
autor | 1928-2005 |