datum aukce 19. 12. 2018 18:00
171
vyvolávací cena: 5 500 CZK

2. Fernandez Arman

Žehlička (Le Fer a Repasser)

technika litografie
rozměr 65 x 50
rok 1971
signatura sign. PD Arman
číslo grafiky
stav díla z cyklu L´intérieur des Choses
autor 1928-2005