| technika | litografie |
| rozměr | 65 x 50 |
| rok | 1971 |
| signatura | sign. PD Arman |
| rám | rám |
| stav díla | z cyklu L´intérieur des Choses |
| autor | 1928-2005 |
Žehlička (Le Fer a Repasser)

| technika | litografie |
| rozměr | 65 x 50 |
| rok | 1971 |
| rám | rám |
| autor | 1928-2005 |