datum aukce 19. 12. 2018 18:00
181
vyvolávací cena: 200 CZK

4. Šarka Bartoňová

Řez cibulí?

technika litografie
rozměr 48,5 x 32,4
signatura sign. PD Šarka Bartošková
číslo grafiky autorský tisk
stav díla ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)