datum aukce 19. 12. 2018 18:00
166
vyvolávací cena: 500 CZK

5. Pavlína Bartušková

Sedící

zachovalost při okraji poškozený papír
technika linoryt
rozměr 67,7 x 52,4
signatura sign. PD Bartušková Pavlína
číslo grafiky č. 2/8