zachovalost | při okraji poškozený papír |
technika | linoryt |
rozměr | 67,7 x 52,4 |
signatura | sign. PD Bartušková Pavlína |
číslo grafiky | č. 2/8 |
Sedící
technika | linoryt |
rozměr | 67,7 x 52,4 |
číslo grafiky | č. 2/8 |