datum aukce 21. 05. 2020 18:00
57
vyvolávací cena: 2 500 CZK

66. Jan Janoušek

Papoušek

zachovalost při okrajích zbytky lepenky
technika černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie)
rozměr 60,9 x 47,5 cm
rok 2019
signatura sign. PD Jan Janoušek 2019
stav díla vzadu popsáno autorem, při okrajích zbytky lepenky
provenience
autor 1967