datum aukce 22. 01. 2020 18:00
129
vyvolávací cena: 5 000 CZK

10. Johann Baptista Homanno

Mapa Moravy

zachovalost uprostřed slepený, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 48,5 x 58 cm
stav díla uprostřed slepený, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky
provenience
autor 1664 - 1724