#105

Luis Cherbuin
(1810 – 1875)

La Porte Orientale 'A Milan

Luis Cherbuin
#105

Luis Cherbuin
(1810 – 1875)

La Porte Orientale 'A Milan

101-150
202 zobrazení
300 Kč
22. 1. 2020 18:00

stav vynikající
akvatinta, 19. století
16,2 x 21,5 cm
značeno LD Exécutée d´après l´original du Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin
předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839; stav vynikající
1810 - 1875

La Porte Orientale 'A Milan