datum aukce 22. 01. 2020 18:00
40
vyvolávací cena: 300 CZK

105. Luis Cherbuin

La Porte Orientale 'A Milan

zachovalost stav vynikající
technika akvatinta, 19. století
rozměr 16,2 x 21,5 cm
signatura značeno LD Exécutée d´après l´original du Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin
stav díla předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839; stav vynikající
autor 1810 - 1875