zachovalost | stav vynikající |
technika | akvatinta, 19. století |
rozměr | 16,2 x 21,5 cm |
signatura | značeno LD Exécutée d´après l´original du Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin |
stav díla | předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839; stav vynikající |
autor | 1810 - 1875 |
La Porte Orientale 'A Milan