zachovalost | mírně zašpiněný papír |
technika | 4x mědirytina, 18. století |
rozměr | 25 x 18,5 cm |
signatura | značeno v desce |
stav díla | mírně zašpiněný papír |
Konvolut grafik
rozměr | 25 x 18,5 cm |
signatura | značeno v desce |