datum aukce 22. 01. 2020 18:00
132
vyvolávací cena: 5 000 CZK

11. Johann Baptista Homanno

Mapa Moravy

zachovalost uprostřed slepený, mísrně zažloutlý papír
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 47,2 x 56,5 cm
signatura značeno LN v desce Ioch. Joh. Christoph. Müller SCM Capitan Editores Joh. Bapt. Homanno
stav díla uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír
provenience
autor 1664 - 1724