datum aukce 22. 01. 2020 18:00
80
vyvolávací cena: 300 CZK

113. Wilhelm Kandler

Okoř

zachovalost po okrajích pokrčený papír
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 13,3 x 17 cm
signatura značenoPD J. Rybička sc.; LD With Kandler fecit.
stav díla po okrajích pokrčený papír
provenience
autor 1816 - 1896