datum aukce 22. 01. 2020 18:00
38
vyvolávací cena: 200 CZK

151. August Friedrich Pecht

Gräfin Terzky

zachovalost mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) malý růžový flíček
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 17,1 x 12,5 cm
signatura značeno PD C. Geyer gest.; LD Fr. Pecht gez.
stav díla mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) malý růžový flíček
provenience
autor 1814 - 1903