datum aukce 22. 01. 2020 18:00
35
vyvolávací cena: 200 CZK

153. August Friedrich Pecht

Der Kapuziner / Kapucín

zachovalost lehce zažloutlý papír
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 16,9 x 13 cm
signatura značeno PD A. Schultheiss gest.; LD Fr. Pecht gez.
stav díla lehce zažloutlý papír
provenience
autor 1814 - 1903