datum aukce 22. 01. 2020 18:00
45
vyvolávací cena: 200 CZK

155. August Friedrich Pecht

Bertha von Bruneck

zachovalost mírně zažloutlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, rohy papíru lehce pokrčeny
technika mědirytina
rozměr 17 x 12,5 cm
signatura značeno PD A. Rosdorf gest.; LD Fr. Pecht gez.
stav díla mírně zažloutlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, rohy papíru lehce pokrčeny
provenience
autor 1814 - 1903