#158

Victor Marie Picot
(1744 – 1805)

Nymphs bathing

Victor Marie Picot
#158

Victor Marie Picot
(1744 – 1805)

Nymphs bathing

151-200
213 zobrazení
300 Kč
22. 1. 2020 18:00

poškozeno
mědirytina, druhá povina 18. století
38 x 46 cm
značeno LD The landscape drawn by T. Barralet, engraved by V. M. Picot a PD The Figures drawn by T. B. Cipriani and engraved by F. Bartolozzi
poškozeno
1744 - 1805

Nymphs bathing