datum aukce 22. 01. 2020 18:00
43
vyvolávací cena: 300 CZK

158. Victor Marie Picot

Nymphs bathing

zachovalost poškozeno
technika mědirytina, druhá povina 18. století
rozměr 38 x 46 cm
signatura značeno LD The landscape drawn by T. Barralet, engraved by V. M. Picot a PD The Figures drawn by T. B. Cipriani and engraved by F. Bartolozzi
stav díla poškozeno
autor 1744 - 1805