zachovalost | poškozeno |
technika | mědirytina, druhá povina 18. století |
rozměr | 38 x 46 cm |
signatura | značeno LD The landscape drawn by T. Barralet, engraved by V. M. Picot a PD The Figures drawn by T. B. Cipriani and engraved by F. Bartolozzi |
stav díla | poškozeno |
autor | 1744 - 1805 |
Nymphs bathing