datum aukce 22. 01. 2020 18:00
41
vyvolávací cena: 300 CZK

159. Johann Gabriel Friedrich Poppel

Karlovy Vary

zachovalost zašlý papír, na pravém okraji zažloutlý, na horním okraji papíru modrý flíček
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 10 x 14,7 cm
signatura značeno PD Gestochen v. Ch. Bosée Nbg.; LD Nach der Natur gez v. J. Poppel
stav díla zašlý papír, na pravém okraji zažloutlý, na horním okraji papíru modrý flíček
provenience
autor 1807 - 1882