datum aukce 22. 01. 2020 18:00
178
vyvolávací cena: 7 000 CZK

16. Václav Hollar

Pohled na katedrálu

zachovalost na papíře drobná skvrnka
technika mědirytina
rozměr 20,9 x 17,8 cm
rok 1645
signatura LD značeno v desce W. Hollar 1645
stav díla na papíře drobná skvrnka
provenience
autor 1607 - 1677