datum aukce 22. 01. 2020 18:00
44
vyvolávací cena: 300 CZK

160. Johann Gabriel Friedrich Poppel

Karlovy Vary

zachovalost nepatrně ušpiněn papír na okrajích, na pravém okraji papíru nahnědlý flíček
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 9,5 x 15,9 cm
stav díla značeno DU Nach Netur gez. u. gestochen von J. Poppel. Nby; nepatrně ušpiněn papír na okrajích, na pravém okraji papíru nahnědlý flíček
provenience
autor 1807 - 1882