datum aukce 22. 01. 2020 18:00
46
vyvolávací cena: 300 CZK

163. Paulus Potter

Na pastvě

zachovalost papír přeložen
technika mědirytina, pozdější otisk z původní desky
rozměr 17,9 x 19,9 cm
rok 1649
signatura značeno LD Paulus Potter fn. et. f: 1649
stav díla papír přeložen
provenience
autor 1625 - 1654