datum aukce 22. 01. 2020 18:00
45
vyvolávací cena: 300 CZK

164. D. J. Pound

St. Agnes (Svatá Anežka)

zachovalost papír na okrajích lehce ušpiněn
technika mědirytina
rozměr 16,5 x 13,5 cm
signatura značeno. PD D. J. Pound sc.
stav díla papír na okrajích lehce ušpiněn
provenience