zachovalost | mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody |
technika | litografie |
rozměr | 28,5 x 44,5 cm |
rok | 1858 |
signatura | značeno PD na kamení J. B. Pyne |
stav díla | mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody |
autor | 1800 - 1870 |
Windsorský zámek