datum aukce 22. 01. 2020 18:00
37
vyvolávací cena: 400 CZK

165. James Baker Pyne

Windsorský zámek

zachovalost mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody
technika litografie
rozměr 28,5 x 44,5 cm
rok 1858
signatura značeno PD na kamení J. B. Pyne
stav díla mírně zažloutlý papír s hněndými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody
provenience
autor 1800 - 1870