datum aukce 22. 01. 2020 18:00
38
vyvolávací cena: 400 CZK

166. James Baker Pyne

Ruiny ve Virginia Water

zachovalost mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody
technika litografie
rozměr 27,5 x 40 cm
rok 1858
signatura značeno PD na kamení J. B. Pyne
stav díla mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody
provenience
autor 1800 - 1870