zachovalost | mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody |
technika | litografie |
rozměr | 27,5 x 40 cm |
rok | 1858 |
signatura | značeno PD na kamení J. B. Pyne |
stav díla | mírně zažloutlý papír, při okrajích zahnědlé skvrnky, LD v rohu pozůstatek skvrny od vody |
autor | 1800 - 1870 |
Ruiny ve Virginia Water