#167

James Baker Pyne
(1800 – 1870)

Nový most ve Windsoru

James Baker Pyne
#167

James Baker Pyne
(1800 – 1870)

Nový most ve Windsoru

151-200
199 zobrazení
400 Kč
22. 1. 2020 18:00

mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody
litografie
30 x 41 cm
1858
značeno PD na kamení J. B. Pyne
1800 - 1870

Nový most ve Windsoru