zachovalost | mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody |
technika | litografie |
rozměr | 30 x 41 cm |
rok | 1858 |
signatura | značeno PD na kamení J. B. Pyne |
stav díla | mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody |
autor | 1800 - 1870 |
Nový most ve Windsoru