datum aukce 22. 01. 2020 18:00
32
vyvolávací cena: 400 CZK

167. James Baker Pyne

Nový most ve Windsoru

zachovalost mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody
technika litografie
rozměr 30 x 41 cm
rok 1858
signatura značeno PD na kamení J. B. Pyne
stav díla mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tiks skvrna od vody
provenience
autor 1800 - 1870