datum aukce 22. 01. 2020 18:00
82
prodáno za: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

201. Pierre Francois Tardieu

Námořní bitva

zachovalost papír zašlý, lehce ušpiněn, na třech místech přeložen
technika lept
rozměr 21,7 x 39,8 cm
rok 1763
signatura značeno PD P. F. Tardieu Sculpt. 1763; LD G. De St. Aubin del.
stav díla papír zašlý, lehce ušpiněn, na třech místech přeložen
provenience
autor 1711 - 1771

1****7 1 000 CZK 22. 01. 2020 18:54:30