datum aukce 22. 01. 2020 18:00
46
vyvolávací cena: 200 CZK

202. Joseph Trentsensky

Bataillen Stücke

zachovalost lehce zažloutlý, poškozený papír, na papíře drobné skvrnky
technika kamenorytina
rozměr 17,5 x 35,5 cm
stav díla lehce zažloutlý, poškozený papír, na papíře drobné skvrnky
provenience
autor 1793 - 1839