datum aukce 22. 01. 2020 18:00
67
vyvolávací cena: 300 CZK

214. Van der Werf

Magdaléna

zachovalost papír na okrajích mírně zažloutlý
technika mědirytina
rozměr 16,5 x 11,1 cm
signatura značeno PD Stein sc.; LD Van der Werf pinxt.
rám papírová pasparta
stav díla papír na okrajích mírně zažloutlý
provenience