datum aukce 22. 01. 2020 18:00
43
vyvolávací cena: 1 000 CZK

218. Sigmund Ferdinand von Perger

Gottlieb von Weyrother

zachovalost mírně zažloutlý papír, na okrajích papíru mimo tisk papír lehce ušpiněn
technika ručněkolorovaná mědirytina
rozměr 23,6 x 37,5 cm
rok 1815
signatura sign. PD Nach der Natur gemalt und gestochen zu Wien von S. von Perger 1815
stav díla podobizna Gottlieba von Weyrothera, který byl hlavní jezdec Španělské jezdecké školy ve Vídni od roku 1813 a ředitel od roku 1814 do roku 1833.; mírně zažloutlý papír, na okrajích papíru mimo tisk papír lehce ušpiněn
provenience
autor 1778 - 1841