datum aukce 22. 01. 2020 18:00
33
vyvolávací cena: 100 CZK

254. W. T. Fry

Edmund Halley

zachovalost při horním okraji papíru drobné žluté tečky a menší skvrna od vody
technika mědirytina
rozměr 13 x 10 cm
signatura značeno DU Engraved by W. T. Fry form an original Picture ascribed to Dahlth in the possesion of the Rpyal Society
stav díla při horním okraji papíru drobné žluté tečky a menší skvrna od vody
provenience