datum aukce 22. 01. 2020 18:00
33
vyvolávací cena: 100 CZK

255. W. T. Fry

Anne-Robert-Jacques Turgot, Baron de l′Aulne

zachovalost při levém okraji mimot isk zažloutlý papít
technika mědirytina
rozměr 12,6 x 10 cm
signatura značeno DU Enghraved by W. T. Fry from an original Pictire in the Gallery of the Louvre
stav díla při levém okraji mimot isk zažloutlý papít
provenience