datum aukce 22. 01. 2020 18:00
42
vyvolávací cena: 50 CZK

257. Hart

Galileo

zachovalost při levém okraji zažloutlý papír, papír místy zašpiněný
technika mědirytina
rozměr 12,9 x 10 cm
signatura značeno DU Engraved by Hart from a picture by Ramsay in Trinity College Cambrige
stav díla při levém okraji zažloutlý papír, papír místy zašpiněný
provenience