datum aukce 22. 01. 2020 18:00
33
vyvolávací cena: 50 CZK

264. W. Holl

Claude

zachovalost mírně zažloutlý papír, při levém okraji mimo tisk zahnědlé skvrny
technika mědirytina
rozměr 13 x 10 cm
signatura značeno DU Engraved by W. Hoill from the original in the Musee Royale Paris
stav díla mírně zažloutlý papír, při levém okraji mimo tisk zahnědlé skvrny
provenience