datum aukce 22. 01. 2020 18:00
35
vyvolávací cena: 100 CZK

265. W. Holl

Sir Robert Peel Bart

zachovalost mírně zažloutlý papír, spodní rohy papíru lehce pokrčeny
technika mědirytina
rozměr 13 x 10 cm
signatura značeno DU Engraved by W. Holl from an original Cabinet Picture by sir ThomasLawrence in the Possesion of F. J. harthel Eag.
stav díla mírně zažloutlý papír, spodní rohy papíru lehce pokrčeny
provenience