datum aukce 22. 01. 2020 18:00
39
vyvolávací cena: 100 CZK

267. W. Holl

John Harrison

zachovalost při okrajích mimo tisk mírně zašpiněno, LN mimo tisk skvrnka od vody
technika mědirytina
rozměr 12,8 x 10,1 cm
signatura značeno DU Engraved by W. Holl from an Engraving by Tassaert published in 1768 after a Painting by King
stav díla při okrajích mimo tisk mírně zašpiněno, LN mimo tisk skvrnka od vody
provenience