datum aukce 22. 01. 2020 18:00
33
vyvolávací cena: 100 CZK

268. W. Holl

Jean Baptiste Colbert

zachovalost při levém okraji mimo tisk žažloutlý papír
technika mědirytina
rozměr 12,5 x 20 cm
signatura značeno PD W. Holl sct.; LD P. Mignard pinxt.
stav díla při levém okraji mimo tisk žažloutlý papír
provenience