datum aukce 22. 01. 2020 18:00
38
vyvolávací cena: 150 CZK

317. Neznámý autor

Biblický motiv

zachovalost zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny
technika mědirytina
rozměr 13,2 x 9,3 cm
stav díla zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny
provenience