datum aukce 22. 01. 2020 18:00
31
vyvolávací cena: 100 CZK

318. August Friedrich Pecht

Karl Moor

zachovalost zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky
technika mědirytina
rozměr 17 x 12,5 cm
signatura značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez.
stav díla zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky
provenience
autor 1814 - 1903