datum aukce 22. 01. 2020 18:00
148
vyvolávací cena: 15 000 CZK

4. Georg Matthaüs Seutter

Alegorická mapa " Ostrov lásky"

zachovalost uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky
technika kolorovaná mědirytina
rozměr 49,5 x 57,3 cm
rok 1735
signatura značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp.
stav díla uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky
provenience
autor 1678 - 1757