datum aukce 22. 01. 2020 18:00
61
vyvolávací cena: 2 500 CZK

55. Jahannes Stradanus

Zápas s býky

zachovalost rám poškozen, při okrajích zašpiněný papír
technika mědirytina
rozměr 19,5 x 25,2 cm
signatura značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent.
stav díla rám poškozen, při okrajích zašpiněný papír
provenience
autor 1523 - 1605