datum aukce 22. 01. 2020 18:00
51
vyvolávací cena: 600 CZK

57. Carl Wilhelm Arldt

Týnec nad Labem

technika litografie
rozměr 14,7 x 21,8 cm
signatura značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider
provenience
autor 1809 - 1868