technika | litografie |
rozměr | 14,7 x 21,8 cm |
signatura | značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider |
autor | 1809 - 1868 |
Týnec nad Labem
technika | litografie |
rozměr | 14,7 x 21,8 cm |
autor | 1809 - 1868 |