#57

Carl Wilhelm Arldt
(1809 – 1868)

Týnec nad Labem

Carl Wilhelm Arldt
#57

Carl Wilhelm Arldt
(1809 – 1868)

Týnec nad Labem

51-100
228 zobrazení
600 Kč
22. 1. 2020 18:00

litografie
14,7 x 21,8 cm
značeno na kameni LD Gez.u. lith. C.W. Arldt, PD Gedr. v. F. Weider
1809 - 1868

Týnec nad Labem