zachovalost | při spodním okraji mimo tisk zašpiněno |
technika | litografie |
rozměr | 14,5 x 21,7 cm |
signatura | značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf |
stav díla | při spodním okraji mimo tisk zašpiněno |
autor | 1809 - 1868 |
Nové Hrady