#58

Carl Wilhelm Arldt
(1809 – 1868)

Nové Hrady

Carl Wilhelm Arldt
#58

Carl Wilhelm Arldt
(1809 – 1868)

Nové Hrady

51-100
215 zobrazení
600 Kč
22. 1. 2020 18:00

při spodním okraji mimo tisk zašpiněno
litografie
14,5 x 21,7 cm
značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf
1809 - 1868

Nové Hrady