#59

Antoine Basset

Vue de la Cathedrale de Rouen

Antoine Basset
#59

Antoine Basset

Vue de la Cathedrale de Rouen

51-100
230 zobrazení
800 Kč
22. 1. 2020 18:00

stav dobrý
mědirytina, akvarel, 18. století
26,5 x 40,1 cm
značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve
stav dobrý
? - 1775

Vue de la Cathedrale de Rouen