zachovalost | stav dobrý |
technika | mědirytina, akvarel, 18. století |
rozměr | 26,5 x 40,1 cm |
signatura | značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve |
stav díla | stav dobrý |
autor | ? - 1775 |
Vue de la Cathedrale de Rouen
zachovalost | stav dobrý |
rozměr | 26,5 x 40,1 cm |
stav díla | stav dobrý |
autor | ? - 1775 |