datum aukce 22. 01. 2020 18:00
56
vyvolávací cena: 800 CZK

59. Antoine Basset

Vue de la Cathedrale de Rouen

zachovalost stav dobrý
technika mědirytina, akvarel, 18. století
rozměr 26,5 x 40,1 cm
signatura značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve
stav díla stav dobrý
autor ? - 1775