datum aukce 22. 01. 2020 18:00
58
vyvolávací cena: 300 CZK

60. N. Berghem

Laban and his People (Laban a jeho lidé)

technika mědirytina
rozměr 11,7 x 16,3 cm
signatura značeno LD N. Berghem pinx. , PD W. French sc.
provenience