zachovalost | zažloutlý, při okrajích poškozený papír |
technika | lept |
rozměr | 27 x 19,2 cm |
signatura | značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv. |
rám | papírová pasparta |
stav díla | zažloutlý, při okrajích poškozený papír |
autor | 1853 - 1829 |
Kristus na hoře