#61

Joseph Bergler

Joseph Bergler
#61

Joseph Bergler

51-100
221 zobrazení
500 Kč
22. 1. 2020 18:00

zažloutlý, při okrajích poškozený papír
lept
27 x 19,2 cm
značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv.
papírová pasparta
1853 - 1829

Kristus na hoře