datum aukce 22. 01. 2020 18:00
51
vyvolávací cena: 500 CZK

61. Joseph Bergler

Kristus na hoře

zachovalost zažloutlý, při okrajích poškozený papír
technika lept
rozměr 27 x 19,2 cm
signatura značeno PD GBergler fec. , LD Baccio Ciarpi inv.
rám papírová pasparta
stav díla zažloutlý, při okrajích poškozený papír
provenience
autor 1853 - 1829