datum aukce 22. 01. 2020 18:00
57
vyvolávací cena: 500 CZK

63. Francois Boucher

Le Soleil chasse la Nuit

zachovalost zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky
technika lept
rozměr 12,1 x 30,1 cm
signatura značeno PD C. H. Dupont sc.; LD Fr. Boucher pinx.
stav díla zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky
provenience
autor 1703 - 1770