#65

R. Bürger

Zámecká kaple ve Smiřicích

R. Bürger
#65

R. Bürger

Zámecká kaple ve Smiřicích

51-100
231 zobrazení
600 Kč
22. 1. 2020 18:00

litografie
22,5 x 16,5 cm
značeno na kameni LD Gez.u. lith. v. R. Bürger, PD Gedr. v. F. Weider

Zámecká kaple ve Smiřicích