technika | litografie |
rozměr | 22,5 x 16,5 cm |
signatura | značeno na kameni LD Gez.u. lith. v. R. Bürger, PD Gedr. v. F. Weider |
Zámecká kaple ve Smiřicích
technika | litografie |
rozměr | 22,5 x 16,5 cm |