datum aukce 22. 01. 2020 18:00
52
vyvolávací cena: 600 CZK

65. R. Bürger

Zámecká kaple ve Smiřicích

technika litografie
rozměr 22,5 x 16,5 cm
signatura značeno na kameni LD Gez.u. lith. v. R. Bürger, PD Gedr. v. F. Weider
provenience