datum aukce 22. 01. 2020 18:00
53
vyvolávací cena: 600 CZK

66. R. Bürger

Kostel v Rozbělesích

technika litografie
rozměr 14,7 x 21,3 cm
signatura značeno na kameni LD Gez.v. R. Bürger, PD Lith v.C.W. Arldt
provenience