technika | litografie |
rozměr | 14,7 x 21,3 cm |
signatura | značeno na kameni LD Gez.v. R. Bürger, PD Lith v.C.W. Arldt |
Kostel v Rozbělesích
technika | litografie |
rozměr | 14,7 x 21,3 cm |