#67

R. Bürger

Kostel v Litoměřicích

R. Bürger
#67

R. Bürger

Kostel v Litoměřicích

51-100
229 zobrazení
600 Kč
22. 1. 2020 18:00

při spodním okraji mimo tisk několik mírně zahnědlých skvrn
litografie
14,7 x 22,6 cm
značeno na kameni LD Gez.u. lith. R. Bürger PD Gedr. v. F. Weider

Kostel v Litoměřicích