zachovalost | při spodním okraji mimo tisk několik mírně zahnědlých skvrn |
technika | litografie |
rozměr | 14,7 x 22,6 cm |
signatura | značeno na kameni LD Gez.u. lith. R. Bürger PD Gedr. v. F. Weider |
stav díla | při spodním okraji mimo tisk několik mírně zahnědlých skvrn |
Kostel v Litoměřicích