datum aukce 22. 01. 2020 18:00
64
vyvolávací cena: 600 CZK

67. R. Bürger

Kostel v Litoměřicích

zachovalost při spodním okraji mimo tisk několik mírně zahnědlých skvrn
technika litografie
rozměr 14,7 x 22,6 cm
signatura značeno na kameni LD Gez.u. lith. R. Bürger PD Gedr. v. F. Weider
stav díla při spodním okraji mimo tisk několik mírně zahnědlých skvrn
provenience