datum aukce 06. 08. 2019 18:00
89
vyvolávací cena: 10 000 CZK

3. Jaroslav Hořánek

Lidice (Skizza)

Technika olej, lepenka
Rozmer 40 x 50
rok 1948
Signatura sign. PD JHořánek
stav díla vzadu štítek s popisem
autor 1925 -1995