datum aukce 06. 08. 2019 18:00
99
vyvolávací cena: 10 000 CZK

4. Jaroslav Hořánek

Budování nových Lidic

zachovalost plátno místy poškozeno
Technika olej, plátno
Rozmer 29 x 43
rok 1949
Signatura sign. PD Hořánek 49
stav díla vzadu štítek s popisem
autor 1925 -1995