datum aukce 06. 08. 2019 18:00
106
vyvolávací cena: 11 000 CZK

6. Jaroslav Hořánek

Božská komedie - Peklo, Zpěv XII.

Technika olej, karton
Rozmer 31 x 44
rok 1948
Signatura sign. PD J. Hořánek 1948
stav díla vzadu štítek s popisem
autor 1925 -1995