konec limitování 06. 08. 2019 17:00
datum aukce 06. 08. 2019 18:00
65
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 3 000 CZK

9. Jaroslav Hořánek

Staré výstaviště

Technika akvarel, papír
Rozmer 29 x 40,5
rok 1947
Signatura sign. PD Hořánek 1947
stav díla vzadu štítek s popisem
autor 1925 -1995