technika | akvarel, papír |
rozměr | 13,5 x 45,5 cm |
signatura | sign. PD Jan. B. Melichar |
autor | 1908 - 1994 |
České středohoří
technika | akvarel, papír |
rozměr | 13,5 x 45,5 cm |
autor | 1908 - 1994 |